Apie mus

UAB „VAMĖSA“ – 2009 metais įkurta mėsos perdirbimo įmonė, užsiimanti didmenine ir mažmenine šviežios bei šaldytos mėsos, skerdienos ir jos dalių prekyba Lietuvoje ir užsienyje. Savo veiklą pradėjusi palyginti nedidelėse patalpose, 2016 metų pabaigoje įmonė atidarė naują ir modernų gamybinį kompleksą Kazlų Rūdos savivaldybėje. Šiandien „VAMĖSA“ yra viena didžiausių šviežios ir šaldytos mėsos tiekėjų, kiaulieną ir jos gaminius tiekianti daugiau kaip 300 klientų visoje Europoje.

UAB „VAMĖSA“ turi LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą eksportuoti mėsą ir jos produktus, todėl gali pasiūlyti maksimalų produktyvumą – kasdien mėsos perdirbimo ceche apdorojama daugiau kaip 40 tonų kiaulienos. Didelis klientų pripažinimas ir nuolatos augančios eksportuojamos produkcijos apimtys padėjo įmonei įsitvirtinti ne tik Lietuvoje, bet ir ES rinkoje – mėsa ir jos gaminiai eksportuojami į Vakarų Europą, Angliją, Airiją, Latviją, Lenkiją, Estiją ir kitas šalis.

 

KODĖL MES?

  • Platus mėsos ir jos gaminių pasirinkimas

UAB „VAMĖSA“ siūlo platų šviežios, atvėsintos, šaldytos ir vakuumuotos mėsos, skerdienos ir mėsos gaminių pasirinkimą: kiaulienos šoninę, kumpį, karką, nugarinę, sprandinę, faršą, mentę, liežuvį, šonkaulius, ausis ir kitas kiaulienos dalis. Mėsa ruošiama, atsižvelgiant į individualius klientų poreikius, įmonė vykdo privačių prekės ženklų užsakymus, turi nuosavą automobilių parką ir išvystytą logistikos sistemą.

  • Aukšta kokybė

Esame gavę LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos leidimą eksportuoti šviežią mėsą ir mėsos gaminius į Europos Sąjungos šalis. Dirbame tik su sertifikuota, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patikrinta skerdiena ir savo klientams siūlome aukščiausios kokybės mėsą. Atsižvelgdami į higienos normas ir mėsos pramonei keliamus reikalavimus, pagal Europos Bendrijos standartus rekonstravome visas įmonės patalpas.

  • Profesionali komanda

Suprantame, kad tikroji bendrovės jėga slypi jos komandos profesionalume. Esame subūrę kompetentingą, atsakingą, iniciatyvią ir draugišką darbuotojų komandą, su kuria per palyginti trumpą laiką pasiekėme tai, kuo šiandien galime pelnytai didžiuotis. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios išskirtinai didelį dėmesį skyrėme darbo kokybei ir kolektyvo ugdymui, kas padėjo mums įsitvirtinti konkurencingoje rinkoje ir sėkmingai augti kartu su partneriais.

 

MŪSŲ VERTYBĖS IR DARBO PRINCIPAI:

Atsakingumas. Esame atsakingi prieš savo klientą, todėl kokybė yra svarbiausias mūsų darbo rodiklis. Atidžiai renkamės tiekėjus ir partnerius, nuolatos investuojame į darbuotojų mokymus ir darbo procesus, kad galėtume užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų  kokybę. Siekdami prisitaikyti prie individualių Jūsų poreikių, siūlome platų gaminių pasirinkimą, operatyvią logistiką ir visuomet geras kainas.

Lankstumas. Prisitaikome prie savo klientų norų,  investuojame į įrangos modernizavimą ir šiuolaikinius technologinius sprendimus. Vykdome privačių prekės ženklų užsakymus, pagal Jūsų pageidavimus pjaustome ir pakuojame mėsą, turime nuosavą automobilių parką.

Patikimumas. Savo veiklą pradėję 2009-aisiais metais, šiandien galime didžiuotis tapę konkurencinga įmone, kuria pasitiki daugiau nei 300 klientų visoje Europoje. Didelis klientų pripažinimas padėjo mums tapti viena didžiausių šviežios ir šaldytos mėsos tiekėjų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Susisiekite su mumis:

  • +370 609 37834 | sales@vamesa.lt
  • Čečetų 7, Čečetų kaimas, Kazlų Rūdos
    sen. Marijampolės apskritis.