Skerdiena

Atgal

Savo veiklą pradėjome 2009 metais ir jau daugiau nei dešimtmetį investuojame į nuolatinį augimą ir tobulėjimą, kad galėtume Jums pasiūlyti kokybę, kuria būsite patenkinti. Šiuo metu esame viena didžiausių kiaulienos mėsos tiekėjų, turinti daugiau nei 300 klientų Lietuvoje ir užsienyje. Priimame ir dirbame tik su sertifikuota, LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patikrinta skerdiena iš Lietuvos augintojų, taip pat importuojame mėsą iš Belgijos, Vokietijos, Olandijos, Danijos, Estijos ir Lenkijos. Kiaulieną ruošiame pagal individualius pirkėjų poreikius, užsakytą skerdieną pristatome ketvirčiuotą į dėžes arba ant kablių.

Nuolatos investuojame į darbuotojų tobulėjimą ir darbo procesų gerinimą. Atsižvelgdami į higienos normas ir mėsos pramonei keliamus reikalavimus, pagal Europos Bendrijos standartus rekonstravome visas įmonės patalpas, 2016 metų pabaigoje atidarėme naują modernų gamybinį kompleksą. Šiuo metu mūsų mėsos perdirbimo ceche kiekvieną dieną apdorojama daugiau nei 35 tonos kiaulienos.

 

SVARBIAUSIA – KOKYBĖ!

Žinome, kad pirkėjas visų pirma ieško kokybės, todėl siūlome tik patikrintą ir patikimą skerdieną. Bendradarbiaujame su gerai žinomais mėsos tiekėjais iš Lietuvos ir užsienio šalių, priimame patikrintą, LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos reikalavimus atitinkančią kiaulieną.

Atidžiai vertiname mėsos kokybę nuo pirmųjų mėsos paruošimo žingsnių iki mėsos patekimo ant Jūsų stalo. Įmonėje vykdoma griežta kokybės kontrolės sistema, todėl niekuomet nepriimame skerdienos, kuri yra pernelyg blyški ar tamsi, vandeninga, lipni. Itin didelį dėmesį skiriame mėsos paruošimui ir pristatymui – dirbame su specialiomis transporto priemonėmis ir garantuojame, kad Jūsų namus pasieks tik aukščiausios kokybės skerdiena.

PRISITAIKOME PRIE JŪSŲ POREIKIŲ!

Suprantame, kad klientų poreikiai yra skirtingi, todėl siekiame prisitaikyti prie Jūsų norų! Dirbame su didžiaisiais Lietuvos bei kitų šalių gamintojais ir prekybininkais, priimame privačių prekės ženklų užsakymus, turime išplėtotą logistikos sistemą, pristatome mėsą Lietuvoje ir teikiame eksporto paslaugas. Skerdieną pristatoma ketvirčiuotą į dėžes arba ant kablių. Esant poreikiui, mėsą išpjaustome pagal Jūsų poreikius, siūlome platų kiaulienos produktų ir subproduktų pasirinkimą.

Susisiekite su mumis:

  • +370 609 37834 | sales@vamesa.lt
  • Čečetų 7, Čečetų kaimas, Kazlų Rūdos
    sen. Marijampolės apskritis.